|
Ortografia nie należy do najłatwiejszych dziedzin języka polskiego, ale dla naszych uczniów nie ma rzeczy niemożliwych! Przecinki, „ó” i „u”, „rz” i „ż” po raz kolejny stały się bohaterami szkolnej rywalizacji podczas Szkolnego konkursu pt. „Mistrz Ortografii”. Uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą, czujnością językową oraz umiejętnością radzenia sobie z ortograficznymi pułapkami. Emocji nie brakowało, a poziom konkursu okazał się naprawdę wysoki. Przyznano tytuły Mistrza Ortografii oraz Wicemistrza Ortografii na poziomach klas IV, V i VI.
Klasy IV
Mistrz Ortografii – Wiktor Biskup Wicemistrz Ortografii – Kinga Łupicka
Klasy V
Mistrz Ortografii – Oskar Napierała Wicemistrz Ortografii – Lena Gabryel
Klasy VI
Mistrz Ortografii – Piotr Kubacki Wicemistrz Ortografii – Julia Skrzypczak
Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom wysokiego poziomu wiedzy oraz umiejętności ortograficznych i życzę dalszych sukcesów!
FOTORELACJA
|