|
23 kwietnia 2026 r. w Żerkowie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Drużynowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali: Szymon Maćkowiak, Marcel Bielawski, Jan Ilmer, Jakub Przybyła, Patryk Misiorny oraz Stanisław Jańczak – aktualni Mistrzowie Powiatu Grodziskiego. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 1000 metrów, a w zawodach wzięło udział aż 70 szkół z całego województwa. Po zaciętej rywalizacji nasza drużyna zajęła 24. miejsce w klasyfikacji końcowej. Gratulujemy młodym sportowcom zaangażowania i sportowej postawy oraz życzymy dalszych sukcesów!
RELACJA VIDEO
FOTORELACJA
|