|
25 kwietnia 2026 r. w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Wielichowie odbył się XXV POWIATOWY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM.
W Turnieju wzięły udział cztery czteroosobowe drużyny w kategorii wiekowej 10 -12 lat:
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Grodzisku Wlkp.
- Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Konojadzie
- Zespół Przedszkolno – Szkolny w Łąkiem
- Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Wielichowie
oraz cztery trzyosobowe drużyny w kategorii wiekowej powyżej 12 lat:
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Grodzisku Wlkp.
- Zespół Przedszkolno – Szkolny w Łąkiem
- Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Konojadzie
- Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Wielichowie.
W kategorii wiekowej powyżej 12 lat do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się drużyna z Zespołu Przedszkolno – Szkolnego w Łąkiem w składzie:
1. Aleksandra Izydorczyk
2. Marta Gdeczyk
3. Dominik Orwat
Drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Wielichowie w składzie:
1. Piotr Kubacki
2. Adam Kryszak
3. Oliwier Nowak
zajęła II miejsce.
Drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wlkp. w Konojadzie
w składzie:
1. Maria Hajnrich
2. Bartosz Graf
3. Cezary Półchłopek
zajęła III miejsce.
Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Grodzisku Wlkp.
w składzie:
1. Bartosz Płóciennikowski
2. Ignacy Michalczak
3. Lucjan Rzanny
zajęła IV miejsce.
W kategorii wiekowej 10 - 12 lat do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Grodzisku Wlkp. w składzie:
1. Gabriela Wardziak
2. Zofia Drzymała
3. Franciszek Szajna
4. Kacper Skrzypczak
Drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Wielichowie w składzie:
1. Eliza Hulalka
2. Błażej Szczepański
3. Kajetan Gajska
4. Hanna Dobkowicz
zajęła II miejsce.
Drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wlkp. w Konojadzie w składzie:
1. Hanna Graf
2. Oliwia Szwarc
3. Franciszek Konieczny
4. Konrad Skoracki
zajęła III miejsce.
Drużyna z Zespołu Przedszkolno – Szkolnego w Łąkiem w składzie:
1. Nela Kaminiarczyk
2. Franciszek Kaminiarczyk
3. Natalia Horowska
4. Miłosz Wawrzynowski
zajęła IV miejsce.
W klasyfikacji indywidualnej w kategorii wiekowej 10-12 lat
I miejsce zajął Kacper Skrzypczak .
W klasyfikacji indywidualnej w kategorii wiekowej powyżej 12 lat
I miejsce zajęła Marta Gdeczyk
Gratulujemy wszystkim uczestnikom , a zwycięskim drużynom życzymy sukcesu w kolejnym etapie rywalizacji.
FOTORELACJA
|