|
22 kwietnia sześciosobowa reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XXIII Regionalnym Konkursie Przyrodniczym organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wolsztynie. W konkurencjach przyrodniczych zmierzyło się 16 szkół. Zajęliśmy zaszczytne I miejsce drużynowo. Indywidualne w kategorii klas 4-6 Władysław Bosy zajął I miejsce, a Julia Skrzypczak miejsce V. W kategorii klas 7-8 miejsce I zdobył Stanisław Kozłowski. Wszystkim wygranym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
FOTORELACJA
|