|
19 czerwca uczniowie klas 8 wzięli udział w rajdzie pieszym do Ziemina połączonym z Międzyklasowymi Mistrzostwami w Piłce Nożnej. Rywalizacja odbyła się w 3 konkurencjach: konkursie rzutów karnych, konkursie celności strzału na bramkę oraz konkursie wiedzy o mistrzostwach świata w piłce nożnej.
Wyniki rywalizacji:
1. Klasa 8d
2. Klasa 8b
3. Klasa 8c
4. Klasa 8a
W Zieminie na wszystkich czekał pyszny poczęstunek: kiełbasa z grilla oraz ciasto.
Serdecznie dziękujemy Sołtysowi Ziemina, panu Zdzisławowi Gajewiczowi oraz rodzicom, dzięki którym organizacja rajdu była możliwa: państwu Katarzynie i Dariuszowi Kryszakom, państwu Darii i Piotrowi Nadobnikom, pani Annie Szczepańskiej, pani Monice Ratajczak, pani Magdalenie Ciesielskiej i panu Michałowi Szale.
FOTORELACJA
|