|
W niedzielę 10 maja, w parafii pw. Św. Marii Magdaleny w Wielichowie, uczniowie klas III przystąpili do Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Był to wyjątkowy i bardzo uroczysty dzień zarówno dla dzieci, jak i ich rodzin. Podczas Mszy Świętej dzieci po raz pierwszy w pełni uczestniczyły w Eucharystii, przyjmując do swoich serc Pana Jezusa. Piękna oprawa liturgiczna oraz zaangażowanie dzieci sprawiły, że wydarzenie na długo pozostanie w ich pamięci. Po Komunii Św. dzieci w ramach tzw. „Białego Tygodnia” wraz z rodzicami pojechały na pielgrzymkę do Wyższego Seminarium Duchownego w Obrze. Tam wspólnie uczestniczyły we Mszy Św. zwiedziły klasztor, podziemia kościoła oraz Muzeum Misyjne. Po wspólnym obiedzie mogły też spędzić czas na zabawie w pięknym klasztornym parku. Wszystkim uczniom życzymy, aby przyjaźń z Jezusem umacniała ich każdego dnia i była źródłem radości oraz dobra w codziennym życiu.
FOTORELACJA
|