Pierwsza Komunia Święta uczniów klas III

W niedzielę 10 maja, w parafii pw. Św. Marii Magdaleny w Wielichowie, uczniowie klas III przystąpili do Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Był to wyjątkowy i bardzo uroczysty dzień zarówno dla dzieci, jak i ich rodzin. Podczas Mszy Świętej dzieci po raz pierwszy w pełni uczestniczyły w Eucharystii, przyjmując do swoich serc Pana Jezusa. Piękna oprawa liturgiczna oraz zaangażowanie dzieci sprawiły, że wydarzenie na długo pozostanie w ich pamięci. Po Komunii Św. dzieci w ramach tzw. „Białego Tygodnia” wraz z rodzicami pojechały na pielgrzymkę do Wyższego Seminarium Duchownego w Obrze. Tam wspólnie uczestniczyły we Mszy Św. zwiedziły klasztor, podziemia kościoła oraz Muzeum Misyjne. Po wspólnym obiedzie mogły też spędzić czas na zabawie w pięknym klasztornym parku. Wszystkim uczniom życzymy, aby przyjaźń z Jezusem umacniała ich każdego dnia i była źródłem radości oraz dobra w codziennym życiu.

 FOTORELACJA

Dodano: 21.05.2026 / Autor: Małgorzata Rombel


Ogłoszenia publiczne:

- Malowanie sali gimnastycznej
Dodano: 06.05.2011


Komunikaty:

- JADŁOSPIS
Dodano: 30.01.2026


Dobre praktyki:

- KSIĄŻKI POLECANE DLA RODZICÓW
Dodano: 20.01.2017
















Wszystkie prawa zastrzeżone dla Zespołu Szkół w Wielichowie
ul. Kościelna 7a, 64-050 Wielichowo, tel/fax 061 44 33 016

Aktualności | Patroni szkoły | Kadra Szkoły | Rada Rodziców | Podręczniki | Plany lekcji |
Galeria Szkoły | Kontakt || Ogłoszenia publiczne | Komunikaty | Dobre praktyki | Konkursy |

Logowanie

login: | haso: