Lekcja historii, której nie da się zapomnieć. Ósmoklasiści na szlaku polskiego dziedzictwa

Od 18 do 20 maja uczniowie klas ósmych zamienili szkolne ławki na pełną wrażeń wyprawę edukacyjną. Trasa wiodła przez miejsca, które po prostu trzeba w życiu zobaczyć: Oświęcim, Kraków i Wieliczkę. To były intensywne dni – od głębokiej zadumy i ważnej lekcji historii w Muzeum Auschwitz-Birkenau, przez spacer po magicznym krakowskim Kazimierzu i Zamku Królewskim na Wawelu, aż po podziemną przygodę w Kopalni Soli w Wieliczce. Wyjazd okazał się idealną okazją do nauki, integracji i wspólnej zabawy.
Dziękujemy uczniom za wzorowe zachowanie (jesteśmy z Was dumni!), a nauczycielom za zorganizowanie wyjazdu!

FOTORELACJA

Dodano: 19.06.2026 / Autor: Joanna Wróbel-Szała


Ogłoszenia publiczne:

- Malowanie sali gimnastycznej
Dodano: 06.05.2011


Komunikaty:

- JADŁOSPIS
Dodano: 30.01.2026


Dobre praktyki:

- KSIĄŻKI POLECANE DLA RODZICÓW
Dodano: 20.01.2017
















Wszystkie prawa zastrzeżone dla Zespołu Szkół w Wielichowie
ul. Kościelna 7a, 64-050 Wielichowo, tel/fax 061 44 33 016

Aktualności | Patroni szkoły | Kadra Szkoły | Rada Rodziców | Podręczniki | Plany lekcji |
Galeria Szkoły | Kontakt || Ogłoszenia publiczne | Komunikaty | Dobre praktyki | Konkursy |

Logowanie

login: | haso: