|
Od 18 do 20 maja uczniowie klas ósmych zamienili szkolne ławki na pełną wrażeń wyprawę edukacyjną. Trasa wiodła przez miejsca, które po prostu trzeba w życiu zobaczyć: Oświęcim, Kraków i Wieliczkę. To były intensywne dni – od głębokiej zadumy i ważnej lekcji historii w Muzeum Auschwitz-Birkenau, przez spacer po magicznym krakowskim Kazimierzu i Zamku Królewskim na Wawelu, aż po podziemną przygodę w Kopalni Soli w Wieliczce. Wyjazd okazał się idealną okazją do nauki, integracji i wspólnej zabawy. Dziękujemy uczniom za wzorowe zachowanie (jesteśmy z Was dumni!), a nauczycielom za zorganizowanie wyjazdu!
FOTORELACJA
|