"Jak nie czytam, jak czytam" w naszej szkole.

12 czerwca w naszej szkole odbyła się ogólnopolska akcja promująca czytelnictwo „Jak nie czytam, jak czytam”. Punktualnie o godzinie 10.00 do wspólnego czytania przystąpiło 170 uczniów i nauczycieli.

Głównym celem przedsięwzięcia jest budowanie pozytywnego wizerunku książki oraz promowanie czytania dla przyjemności – w miłej atmosferze, bez przymusu i obowiązku.

Do akcji przyłączyli się również uczniowie najmłodszych klas. Ze względu na udział w konkursie swoje czytanie rozpoczęli nieco później, jednak także chętnie włączyli się w promowanie czytelnictwa.

Tego dnia uczniowie i nauczyciele wspólnie oddali się lekturze swoich ulubionych książek. Czytaliśmy na szkolnych korytarzach, w klasach oraz na świeżym powietrzu. Była to doskonała okazja do pokazania, że czytanie może być ciekawą formą spędzania czasu, rozwijania wyobraźni i zdobywania nowych inspiracji.

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji oraz wspólnie spędzony czas z książką. Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji za rok!

FOTORELACJA

Dodano: 19.06.2026 / Autor: Dominika Bajon-Nijaka, Renata Kurpisz


Ogłoszenia publiczne:

- Malowanie sali gimnastycznej
Dodano: 06.05.2011


Komunikaty:

- JADŁOSPIS
Dodano: 30.01.2026


Dobre praktyki:

- KSIĄŻKI POLECANE DLA RODZICÓW
Dodano: 20.01.2017
















Wszystkie prawa zastrzeżone dla Zespołu Szkół w Wielichowie
ul. Kościelna 7a, 64-050 Wielichowo, tel/fax 061 44 33 016

Aktualności | Patroni szkoły | Kadra Szkoły | Rada Rodziców | Podręczniki | Plany lekcji |
Galeria Szkoły | Kontakt || Ogłoszenia publiczne | Komunikaty | Dobre praktyki | Konkursy |

Logowanie

login: | haso: