|
W czwartek, 14 maja, gościł w naszej szkole Senator RP – Jan Filip Libicki. Była to jego kolejna wizyta w naszych progach, ponieważ już od kilku lat uczniowie klas 4 i 5 systematycznie biorą udział w cyklicznym wydarzeniu, jakim jest konkurs „List do Taty”. Zadaniem jego uczestników jest napisanie pracy w formie listu do ojca na temat: kim jest i co dla mnie znaczy mój tata. Jak podkreślił Pan Senator, wielichowska szkoła jest placówką, z której napływa zawsze najwięcej prac konkursowych. Tym razem, J.F.Libicki przywiózł ze sobą dyplomy oraz upominki dla 14 uczniów naszej szkoły. Cieszymy się, że zainteresowanie konkursem nie słabnie, a zaangażowanie uczestników znów zostało docenione.
FOTORELACJA
|