Głośne czytanie bajek w bibliotece

Przez cały rok szkolny w bibliotece organizowane były spotkania głośnego czytania bajek w formie teatrzyku Kamishibai. Ta wyjątkowa forma prezentacji opowieści cieszyła  się dużym  zainteresowaniem  dzięki połączeniu pięknych ilustracji z ciekawa narracją.  Cykl spotkań rozpoczął się we wrześniu z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania.

Bajki dla najmłodszych czytali chętni uczniowie  starszych klas oraz członkowie szkolnego wolontariatu. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały prezentowanych opowieści, rozwijając wyobraźnię, słownictwo i zainteresowania czytelnicze.

Spotkania odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze, sprzyjając integracji uczniów oraz zachęcając do częstszego sięgania po książki. Teatrzyk Kamishibai na dobre wpisał się w  działania promujące czytelnictwo wśród najmłodszych uczniów. Ze względu na duże zainteresowanie i pozytywny odbiór uczestników, spotkania będą kontynuowane również w przyszłym roku szkolnym.

FOTORELACJA

Dodano: 10.06.2026 / Autor: Dominika Bajon-Nijaka


Ogłoszenia publiczne:

- Malowanie sali gimnastycznej
Dodano: 06.05.2011


Komunikaty:

- JADŁOSPIS
Dodano: 30.01.2026


Dobre praktyki:

- KSIĄŻKI POLECANE DLA RODZICÓW
Dodano: 20.01.2017
















Wszystkie prawa zastrzeżone dla Zespołu Szkół w Wielichowie
ul. Kościelna 7a, 64-050 Wielichowo, tel/fax 061 44 33 016

Aktualności | Patroni szkoły | Kadra Szkoły | Rada Rodziców | Podręczniki | Plany lekcji |
Galeria Szkoły | Kontakt || Ogłoszenia publiczne | Komunikaty | Dobre praktyki | Konkursy |

Logowanie

login: | haso: