Wycieczka do Łodzi

26 maja klasy 7 wyruszyły na dwudniową wycieczkę do Łodzi. Pierwszego dnia spędzili kilka godzin na zabawie i integracji w parku rozrywki Mandoria, a po południu zwiedzali ulicę Piotrkowską wraz z Panią przewodnik, która w Bardzo ciekawy sposób opowiadała o historii i teraźniejszym życiu w tym mieście. Drugiego dnia uczniowie zwiedzali Muzeum Fabryki w Manufakturze w Łodzi i brali udział w warsztatach pt. "Miasto w mieście" oraz odwiedzili Łódzkie Zoo.

FOTORELACJA

Dodano: 01.06.2026 / Autor: Agata Szymczak


Ogłoszenia publiczne:

- Malowanie sali gimnastycznej
Dodano: 06.05.2011


Komunikaty:

- JADŁOSPIS
Dodano: 30.01.2026


Dobre praktyki:

- KSIĄŻKI POLECANE DLA RODZICÓW
Dodano: 20.01.2017
















Wszystkie prawa zastrzeżone dla Zespołu Szkół w Wielichowie
ul. Kościelna 7a, 64-050 Wielichowo, tel/fax 061 44 33 016

Aktualności | Patroni szkoły | Kadra Szkoły | Rada Rodziców | Podręczniki | Plany lekcji |
Galeria Szkoły | Kontakt || Ogłoszenia publiczne | Komunikaty | Dobre praktyki | Konkursy |

Logowanie

login: | haso: