|
26 maja klasy 7 wyruszyły na dwudniową wycieczkę do Łodzi. Pierwszego dnia spędzili kilka godzin na zabawie i integracji w parku rozrywki Mandoria, a po południu zwiedzali ulicę Piotrkowską wraz z Panią przewodnik, która w Bardzo ciekawy sposób opowiadała o historii i teraźniejszym życiu w tym mieście. Drugiego dnia uczniowie zwiedzali Muzeum Fabryki w Manufakturze w Łodzi i brali udział w warsztatach pt. "Miasto w mieście" oraz odwiedzili Łódzkie Zoo.
FOTORELACJA
|